Firma D4pro sp. z o.o.  oraz D4pro sp. k.  zostały założone w 2012r i 2013r. W 2014 roku powstała nasza firma projektowa Advanced Water Systems. Główną działalnością firmy jest szeroko rozumiane projektowanie i wykonywanie przemysłowych instalacji i sieci wodnych, przeciwpożarowych, odwadniających, zasilających (w media np. sprężone powietrze, woda, emulsja wodno-olejowa, olej i inne.) w oparciu o najnowocześniejsze technologie , jak również pełnienie nadzoru inwestorskiego. Posiadając doświadczoną kadrę inżynierską z uprawnieniami zarówno projektowymi jak i wykonawczymi jesteśmy Państwu w stanie zaoferować pełen zakres usług dotyczących ww. robót. Pomimo faktu, że firma jest „młoda” posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży co zapewni Państwu spokój i pewność fachowego wykonania projektu. W Naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego problemu technicznego, każdy projekt jest w pełni dopasowany do konkretnych potrzeb inwestora.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, firmy wykonawcze, klientów indywidualnych, oraz pracownie architektoniczne z terenu całego kraju.

 

Kliknij w obraz, aby zobaczyć jak to działa.

 

  • Nasze biuro:
    Knurów, ul. Dworcowa 38 A pok. 15
  • +48 535 547 203
  • +48 535 547 204
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szybki kontakt

  Wiadomość nie została wysłana.   Twoja wiadomość została wysłana.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dalsze informacje.