Projektowanie, produkcja, sprzedaż realizacja …

Główną działalnością naszej firmy jest szeroko rozumiane projektowanie, produkcja oraz sprzedaż przemysłowych instalacji technologicznych opartych na urządzeniach produkowanych zarówno przez naszą firmę D4pro jak i firmy wiodących światowych marek armatury przemysłowej.

Głównymi odbiorcami są wymagające szczególnie trwałych i niezawodnych rozwiązań kopalnie węgla kamiennego oraz przemysł energetyczny i chemiczny.

Nasze projekty wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie w tym najnowsze systemy zarządzania i wizualizacji z obszaru  IT/OT.

Na życzenie klienta pełnimy nadzór autorski nad realizacją projektów oraz szkolenia.

Posiadając doświadczony zespół inżynierów informatyków i automatyków,
z uprawnieniami zarówno projektowymi jak i wykonawczymi. Jesteśmy  w  stanie  zaoferować Państwu pełen zakres usług oraz gotowych rozwiązań.

Nasi doradcy zapewnią Państwu kompleksowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji projektu/inwestycji. Dobierzemy dla Państwa najbardziej efektywne rozwiązania.

Każdy projekt potrafimy zamienić w funkcjonalne urządzenie, które spełni Państwa oczekiwania. Urządzenia przeprowadzamy  przez procesy certyfikacji aby spełniały wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

Urządzenie wdrożymy w Twojej firmie zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, zapewniając pełen profesjonalizm i terminowość naszych działań.

Tworzymy pełną i zrozumiałą dokumentację techniczną naszych urządzeń, wykonujemy próby ruchowe, wystawiamy świadectwa jakości oraz deklaracje CE.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.